Frolovi hoiatus rivaalidele: meie pressing on väga-väga heal tasemel (1)

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov. Foto: Brit Maria Tael

Paide Linnameeskond mängis Taliturniiri viimases mängus 1:1 viiki FC Floraga, kellele eelkõige just esimesel poolajal oma kõrge ja agressiivse pressinguga suurt tuska valmistati.

Kapteni Andre Frolovi sõnul tuleb kõigil Premium liiga võistkondadel arvestada, et Paide hakkabki väga hoogsat ja intensiivset jalgpalli mängima. "Teadsime, et see on meie jaoks üks viimaseid, võib-olla isegi viimane kohtumine enne hooaja algust, ja võtsime sellest viimast. Tahtsime Eesti tippklubile raginat pakkuda ning näidata, et oleme kohal ja hooajaks valmis.

Flora mängis samuti jõuliselt. Väga võitluslik mäng, kus võimalusi liiga palju polnud, aga korralik tempo ja hea andmine. Meie stiil hakkabki selline olema – kõrge tempoga intensiivne jalgpall," rääkis Paide keskväljal 90 minutit rassinud Frolov.

"Arvan, et meie pressing on väga-väga heal tasemel. Vähemalt Eesti kontekstis. See peabki vastastele raskusi valmistama. Eelmisel hooajal hakkasime suvel seda harrastama. Praegu on meie mängijate kvaliteet ja füüsiline võimekus tõusnud, mis võimaldab seda stiili veelgi paremini mängida. Täna tulime platsile suurte koormuste pealt. Kui väsimuse kehast välja saame, siis näeme ka paremat kiirust ja pallilist kvaliteeti," sõnas Paide meeskonna kapten.

Paide peab viimase hooajaeelse treeningkohtumise 29. veebruaril, kui sõidetakse külla Soome esiliigaklubile Ekenäs. Too kohtumine toimub aga eeldusel, et külmakraade pole liiga palju. Premium liiga avavoorus minnakse 7. märtsil vastamisi Tallinna Kaleviga.