Flora edasipääs Levadia omast enam kui kaks korda tõenäolisem? (13)

FC Flora alistas avamängus Niši Radnicki 2:0 ja on kordusmängu eel edasipäsu silmas pidades selge favoriit. Foto: Brit Maria Tael

Neljapäeval lähevad kaks Eesti kõige edukamat jalgpalliklubi – FC Flora ja FCI Levadia – Euroopa liiga esimese eelringi kordusmängus platsile lootustega vastasest kahe matši kokkuvõttes jagu saada ja järgmisesse ringi jõuda.

Mäletatavasti alistas Flora eelmisel neljapäeval A. Le Coq Arenal peetud mängus 2:0 Serbia hõbedaklubi Niši Radnicki, kunas FCI Levadia mängis Islandil sealse Stjarnaniga ja sai kirja 1:2 kaotuse. Kihlveokontoris hinnatakse Flora edasipääsušanssi Levadia omast enam kui kahe korra kõrgemaks.

Kui Eesti peamised kihlveosaidid ei paku eesti klubide Euroopa liiga kordusmängude puhul võimalust ennustada, kumb meeskond järgmisse ringi pääseb (To Qualify), siis mõned välismaised küll. Üks neist on Betway kontor, kes pakub antud kategoorias Eesti klubide mängude osas järgmisi koefitsiente.

Levadia järgmisesse ringi pääsemine 2,7 ja Stjarnanil 1,45. Floral 1,29 ja Radnickil 3,6. Kui need koefitsiendid protsentidesse ümber arvutada ja lahutada maha kihlveokontori kasumimarginaal (kaks koefitsienti ei anna kunagi kokku 100%, vaid 5-6% rohkem, mis ongi kontori kasum), siis selgub, et Levadia edasipääsu peetakse 34% ja Flora omi 75% suurusteks.

REKLAAM

Levadia 1:2 kaotus tähendab, et neid viiks edasi iga kahe- või enamaväravaline võit või 1:0 võit. 2:1 võit tähendaks lisaaega. Flora 2:0 võit tähendab, et neid viiks edasi iga võit, viik, üheväravaline kaotus või kaheväravaline kaotus, kus nad löövad ise värava. 0:2 kaotus tooks kaasa lisaaja. 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
13 kommentaari

realist   •  
(85.253.248.***)
Betsafe küll pakkus neid to qualify koefe aga nad vist tegid seda kuni avakohtumiste alguseni vms - nt Stjarnani to qualify koef oli neil 2.30 kandis - kes ei usu siis neil peaks see kirjas olema blogis vms.
Mopsi   •  
(85.253.188.***)
Ott, Kas Teie kuupalk sõltub artiklite rohkusest ? Jääb tunne,et Te ei magagi , artikleid aina tuleb ja tuleb .
Reaalne elu   •  
(62.65.32.***)
Tegelik elu on selline, et Levadial on suurem tõenäosus edasi minna, kui Floral...
Artur   •  
(146.255.182.***)
Levadia ei olnud valmis kunstnike väljakule ehk homme levadia domineerib ja island paneb hea kaitse ja ootan kontr-rünnakut
Linnapea   •  
(37.157.100.***)
To Mopsi, sa ei pea soccerneti lugema kui ei meeldi! Või soovid, et vaid üks artikkel nädalas avaldatakse? Mida rohkem on juttu kodusest jalgpallist, seda parem!
Artur   •  
(146.255.182.***)
Flora tallinnas mängis hästi aga homme need ootab vastu pidine olukord,serbia ikka saab homme paremaks.Flora vajab värav ja siis ei tohi lasta 4 aga dominerib koduvõistkond
Linnapea   •  
(37.157.100.***)
To Mopsi, sa ei pea soccerneti lugema kui ei meeldi! Või soovid, et vaid üks artikkel nädalas avaldatakse? Mida rohkem on juttu kodusest jalgpallist, seda parem!
Viplala   •  
(91.129.107.***)
Loodan siiralt mõlema Eesti klubi edasi pääsu, aga reaalsus on see et kumbki ei saa vist kahjuks edasi, Levadial isegi vb suurem võimalus hea õnne ja tubli esituse juures, Serbias Floral kardan et saavad sauna,- Optimistlikult fantaseerides saavad mõlemad edasi.
Põnevuse   •  
(88.196.22.***)
huvides oleks võinud soccerneti ajakirjanikud omalt poolt ka veksleid välja käia.
Näiteks anda lubadus, et Flora edasipääsu puhul värvitakse oma habe roheliseks.
Või siis
Levadia edasipääsu puhul, võetakse järgmine intervjuu Asula tänava kontoris, kandes FCL klubisärki.
gh   •  
(91.129.107.***)
Ott, oled juba nagu Reikop - muudkui patrad kihlveokontoritest ja tõenäosustest.
Jalgpalli kvintessents (khm, khm) ja mängu võlu peitub hoopis muus.
Ety   •  
(91.129.104.***)
Olen südamest Flo poolt, aga kardan, et nad murduvad. Need mehed ei suuda kahjuks pinge all mängida.
Aga loodan, et mehed on mehistunud ja ikkagi võidavad või mängivad vähemalt viiki.
Ur Ki   •  
(91.129.107.***)
Eesti klubide tase on klubide mastaabis rahvuskoondisest möödunud..
a   •  
(62.65.37.***)
Florasse peaks natuke uskuma ka ikka, mäng on jah võõral platsil, aga kodus näidati head mängu ikka.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK