Niši Radnicki president pärast kaotust Florale: meie suurte ambitsioonidega klubi ei vaja argpükse ja kõvasid jutumehi (12)

Foto: Brit Maria Tael

Niši Radnicki avaldas pärast 0:2 kaotust FC Flora vastu klubi presidendi Ivica Toncev karmi sõnavõtu, kus ta oma mängijad maatasa tegi ja osad vallandada lubas.

"See oli täiesti kohutav - nii mäng kui ka mängijate käitumine. Meie mängijad oleks justkui reisil olnud ja tulemus polnud neile oluline. Nad lootsid, et väravad ja võidud kukuvad lihtsalt taevast alla. Me ei võitnud ühtegi õhuduelli ja lasime vastastel meiega mängida. Me ei suutnud luua ühtegi väravavõimalust, ma ei mäleta meie poolt ühtegi välja mängitud ohtlikku olukorda. Kõik juhtus juhuslikult," kommenteeris ta.

"Mõned mängijad arvavad ekslikult, et me tolereerime sellist käitumist. Uskuge mind, me võime neid väga kiirelt tänada ja lahti lasta. Ma tahan igas mängus näha võitlejaid, maksimumsooritust iga vastase vastu. Meie suurte ambitsioonidega klubi ei vaja argpükse ja kõvasid jutumehi. Meil on neid palju ja väljakul ei suuda nad mitte midagi korda saata. Eriti ei vaja me mängijaid, kes mängivad ainult oma nime ja eelneva karjääri najal. Mängijad räägivad omavahel lugusid, kuidas neile pakutakse välismaalt häid lepinguid. Nüüd oli neil suurepärane võimalus end Eestis tõestada, aga 90 minutiga mängisid nad selle maha."

REKLAAM

Korduskohtumine Nišis toimub neljapäeval kell 21.45.

12 kommentaari

Mündi Maag   •  
(193.143.10.***)
Mängisid jah nagu lödipüksid. Eks rahamehed kodus andsid pandla poolega mängijatele ja nüüd Flora vastu tulevad elus eest mängivad tüübid.

EDU Florale kõigi Eesti fännide nimel!
:)   •  
(37.157.96.***)
Flora saab sahmaka. Ainus klubi, kelle fännid teiste Eesti satsidele eurosarjas kaasa ei ela ja maha teevad. Karma is a bitch.
einoh   •  
(37.157.105.***)
Äkki radnicki mehed teevad streigi ja juhtub nagu sportinguga? Tulevad 17-aastastega mängima.
Hjk   •  
(82.131.17.***)
Ja siis annavad need 17-aastased sahmaka.
Tavaline   •  
(37.157.10.***)
Tavaline Serb. Rahvusele omane.
selge   •  
(85.253.15.***)
Et flora peab seal värava lööma, kui seda ei juhtu, siis on see mäng peksa saadud. Flora ei saa edasi. Seda imet juba sellest pundist välja ei ime. :)) Loll lootus on.
zanja   •  
(90.191.208.***)
Kui paljud siin kommenteerijatest reaalselt mängu vaatas?

Ei saa küll aru miks Flora mingisuguse sahmaka peaks saama ja nende edasipääsu järgmisesse ringi nii vähesed usuvad. Tegu oli eriti ōnnetu pundiga, kes ei suutnud isegi mitte kahte söötu kokku kombinnida ning kaitsjad jätsid samuti endast väga kehva mulje, pōhimõtteliselt jäädi alla igas elemendis ja terve meeskond tundus selgelt alavormis. Kas tõesti koduväljaku eelis niivõrd suur ning Flora siis teadlikult seisu hoidma läheb ja kaitsesse tõmbub? Ei tahaks uskuda..
to zanja   •  
(90.190.77.***)
Seda ütles ka vastaste president, et mängijad arvasid, et tulevad ja lihtsalt löövad väravaid, sest ainult neli sõprusmängu oli enne Florat tehtud. Hetkel on ju vastased eriti motiveeritud ja arvestades, et tegu on vähe kvaliteetsema meeskonnaga, kui seda on Flora, siis on täiesti võimalik, et tuleb saun siit.
zanja   •  
(90.191.208.***)
Nōus, et kehvemat partiid kui esimeses voorus Serblastelt kindlasti ei näe, kuid nähtu põhjal tundus, et neil puudub igasugune idee kuidas mängida ja võimalusi luua.

Raske uskuda, et serbia meeskond siis kodupubliku toel suudaks nädalaga selliselt ümber sündida, et päris saun kütta. Tõsi, kindlasti ollakse korduskohtumises rohkem motiveeritud, kuid samuti ka Floral ei tohiks motivatsiooniga probleeme olla.
to zanja   •  
(37.157.104.***)
PSG 4-0 Barca, Barca 6-1 PSG. Koduplats on KODUPLATS, seda eriti veel Jugoslaavias.
to :)   •  
(82.131.60.***)
Ega kõik ei pea sinusugused gloryhunterid olema.
Tuuli S. Pask   •  
(37.157.100.***)
Serbia klubi mängijatel on kohustus jalgpalli mängida. Inimesena areng pole oluline.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK