Etari vormikõver liigub ülespoole, Edur teist mängu järjest väljakul (0)

Mark Edur (paremal) mängis hooaja esimese poole Viljandi Tulevikus. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

21-aastane Eesti äärekaitsja Mark Edur teenis Bulgaaria kõrgliigas teist kohtumist järjest mänguaega, kui tema koduklubi Veliko Tarnovo Etar alistas võõrsil Varna Tšerno More 1:0.

Kohtumise ainus värav sündis kümmekond minutit enne poolajavilet, kui teist mängu järjest sahistas Etari eest Preslav Borukov. Edur kuulus Etari pingile ning sekkus mängu 70. minutil. Sarnane stsenaarium oli eelmises voorus, kui eestlane debüteeris Bulgaaria kõrgliigas.

Etaril on nüüd käsil kahemänguline võiduseeria ja neljamänguline kaotuseta seeria. Etar on 15 mänguga kogunud kümme punkti ning asub 14 klubi konkurentsis 13. positsioonil. Viimasel tabelireal olev Sofia Slavia on pidanud kaks mängu vähem ning teeninud üheksa punkti.