Ei mingit reisiväsimust: seitse erinevat Tabasalu mängijat lõid Lootose puuri auguliseks (uustulnuk sai teise kaotuse) (0)

Tabasalu alistas Lootose. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste Meistriliiga neljandas voorus sündis selle hooaja suurim võit, kui Põlvasse reisinud Tabasalu alistas Lootose 7:0.

Lootospargis võõrustas hooaega kolme kaotusega alustanud Lootos hiljuti karikavõistluste poolfinaali jõudnud Tabasalut. Juba kuuendal minutil pani Evelyn Šilina võõrustajate väravavõrgu esimest sahisema. Pärast seda jõudsid külalised avapoolaja jooksul skoorida veel viis korda, kui täpsed olid Laada Tereštšenkova, Anette Salei, Marta Liisa Staalfeldt, Anne-Grethe Pajuviidik ja penalti realiseerinud Mia-Lisette Sarapik.

Teisel kolmveerandtunnil piirdusid Tabasalu naised vaid ühe kolliga, mille eest hoolitses Marie Heleen Lisette Kikkas. Varem kuulus selle hooaja suurim võit Tallinna Florale, kes sai esimeses voorus jagu Tallinna Araratist 6:1. Kahe kaotuse kõrvale teise võidu saanud Tabasalu tõusis teiseks, nelja alistumisega Lootos jätkab viimasel kohal.

Lasnamäel tervitas uustulnuk Ararat Viimsit. Külalised asusid tolles Elisabet Polstjanova väravast 10. minutil 1:0 juhtima, ent 26 minutit hiljem Anastasija Južaninova viigistas. Teise poolaja lõpus tõid Gerli Israel ja Žanna Smirnova kahe väravaga Viimsile võidu. Kaks korda kaotanud ja kaks korda võitnud Viimsi tõusis neljandaks, kahe kaotuse ja ühe võiduga Ararat jätkab Lootose ees.