Cagliari skooris teist mängu järjest esikolmikuklubi vastu kaks korda, hiline omavärav päästis Juvele punkti (0)

Yerry Mina viis Cagliari 2:0 juhtima. Foto: Scanpix / Alberto Lingria / Reuters

Cagliari tegi Itaalia Serie A-s teist vooru järjest esikolmikuklubiga 2:2 viigi. Pühapäeval võõrsil liidrilt Milano Interilt punkti röövinud Claudio Ranieri meeskond saavutas nüüd sama tulemuse kodus Torino Juventuse vastu, kusjuures Juve tuli alles 87. minutil kaotusseisust välja.

Cagliari realiseeris avapoolajal kuueminutilise vahega kaks penaltit, minnes 2:0 juhtima. Esimese saatis võrku Gianluca Gaetano ja teise lõi täpselt samasse nurka (lööja poolt alla vasakule) keskkaitsja Yerry Mina. Esimene penalti määrati seetõttu, et pall läks karistusalas vastu Gleison Bremeri kätt. Teise põhjustas puurivaht Wojciech Szczesny, kes niitis Zito Luvumbo maha. Juventus lasi enda vastu avapoolajal kaks penaltit realiseerida esimest korda 20 liigahooaja jooksul.

61. minutil skooris Dušan Vlahovic otse karistuslöögist (viimase kahe liigahooaja jooksul neljandat korda), vähendades vahe minimaalseks. Juventus päästis punkti tänu sellele, et 87. minutil lõi Alberto Dossena Kenan Yildize tsenderdusest omavärava.

Neli mängu kaotuseta püsinud Cagliari paikneb 14. tabelireal. Juventus on kolmas.

Lazio võitis Genoad 1:0. Värava lõi teise poolaja keskel Luis Alberto, kes oli eelmisel nädalal otse-eetris antud intervjuus teatanud, et soovib sel suvel Laziost lahkuda, ning kellelt peatreener Igor Tudor oli seepeale abikaptenikoha ära võtnud. Fännidele kuni hooaja viimase mängu lõpuni endast parima anda lubanud Luis Alberto näitas väravat tähistades klubi logole oma särgil.

Cagliari - Juventus  2:2 (2:0)
30. pen. Gianluca Gaetano, 36. pen. Yerry Mina - 61. Dušan Vlahovic, 87. ov. Alberto Dossena

Genoa - Lazio  0:1 (0:0)
67. Luis Alberto

Standings provided by Sofascore

Sel kuul Hispaania karikavõitjaks tulnud Athletic Bilbao piirdus koduses liigamängus tabeli eelviimase meeskonna Granada vastu 1:1 viigiga. Athletic jäi kaotusseisu kuuendal minutil, kui Inaki Williams lõi nurgalöögi olukorras peaga omavärava. 18 minutit hiljem võrdsustas seisu Gorka Guruzeta.

Athletic Bilbao - Granada  1:1 (1:1)
24. Gorka Guruzeta - 6. ov. Inaki Williams

Frankfurdi Eintracht pööras Saksamaa Bundesligas tabelinaabri Augsburgi vastu teisel poolajal kaotusseisu 3:1 võiduks.

Frankfurdi Eintracht - Augsburg  3:1 (0:1)