Zenjovi ja Dmitrijevi koduklubid jäid Kasahstani kõrgliigas kuivale (0)

Sergei Zenjov. Foto: Jana Pipar / EJL

Eestlased jäid Kasahstani kõrgliigas punktideta, kui Artjom Dmitrijevi koduklubi Okžetpes ning Sergei Zenjovi koduklubi Karagandõ Šahtjor võtsid vastu kaotused.

Seitsmendal tabelireal paiknev Šahtjor sai 0:2 kaotuse teisel positsioonil paiknevalt Tobalilt. Kodumeeskond oli täpne 25. ja 59. mänguminutil. Zenjovi koduklubil oli võimalus veel mängu tagasi tulla, kuid 73. minutil eksiti penaltipunktilt.

Okžetpes pidi 0:3 kaotuse vastu võtma Ordabasõlt. Kohtumise kõik väravad löödi esimesel poolajal. Teise poolaja keskel, 69. minutil oli Okžetpesel võimalus kaotusseisu vähendada, kuid sarnaselt Zenjovi koduklubile ei suudetud penalti ära realiseerida. Selle võiduga tõusis Ordabasõ tabelis kolm kohtak kõrgemale, kolmandale tabelireale. Dmitrijev kuulus kaotusmängus põhikoosseisu.

Liigatabelis paikneb Šahtjor 17 punktiga seitsmendal kohal ja Okžetpes 15 punktiga kaheksandal kohal.