Widzew avas võiduarve, Ojamaale jagus minuteid poolaja jagu (0)

Henrik Ojamaa. Foto: Widzewi koduleht

Poola esiliiga neljandas voorus sai lõpuks silmad pähe Henrik Ojamaa tööandja Lodzi Widzew, alistades koduväljakul 2:0 Olsztyni Stomili.

Tänavuseks hooajaks esiliigasse tõusnud Widzew suutis esmakordselt oma värava puhtana hoida, ise tehti skoori 32 minutit pärast ava- ja 32 minutit enne lõpuvilet. Skoori avas Merveille Fundambu, lõpptulemuse vormistas penaltipunktilt Marcin Robak. Ojamaa kuulus algkoosseisu, kuid vahetati esimese poolaja järel pingile.

Võit tõstis Widzewi liigatabelis põhjast vähemalt korraks 13. reale, Stomil jätkab ühe punktiga eelviimasena. Tabeli hetkeliider on kõik neli mängu võitnud Lodzi teine klubi LSK, kolmest peetud mängust on kolm võitu ka Gdynia Arkal, Radomi Radomiakil ja Termalica Bruk-Betil.