Werner skooris ja Chelsea on praegu parim Londoni meeskond (0)

Timo Werner. Foto: Scanpix / Andy Rain / Pool / AFP

Thomas Tuchel ja Chelsea said Londoni derbimängus magusa võidu, alistades võõrsil lähirivaali West Ham Unitedi 1:0 ja astudes suure sammu Meistrite liigale lähemale.

Ainsa värava lõi mõned minutid enne poolajavilet Chelsea ründaja Timo Werner, kes realiseeris Ben Chilwelli söödu. Wernerit on tänavusel hooajal kritiseeritud võimaluste raiskamises, aga sakslane on löönud 11 väravat ja andnud 9 resultatiivset söötu, mis on Chelsea parim näitaja. West Ham lõpetas mängu kümnekesi, sest 81. minutil sai punase kaardi Fabian Balbuena.

Londoni parim meeskond on praegu Chelsea, kes asub viis vooru enne hooaja lõppu neljandal ehk viimasel Meistrite liiga kohal, edestades West Hami kolme, Liverpooli nelja ja Tottenhami viie punktiga. Kaheksandal kohal asuv Everton on kaotuseta viimased neli mängu, kuid pidanud mängu vähem ja kaotab Chelseale kuue punktiga.

West Ham United -  Londoni Chelsea 0:1 (0:1)