Voolaid negatiivsest meediakajastusest: mängijatega räägime sellest, Liivakuga päris palju, aga ise loen valikuliselt uudiseid (0)

Karel Voolaid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eesti koondise peatreener Karel Voolaid rääkis Raadio 2 saates "Hommik!", et kehvade mängude ja tulemuste järel on koondises negatiivsest meediakajastusest korduvalt juttu olnud.

"Eks me mängijatega räägime sellest, kasvõi Frank Liivakuga oleme sellest palju rääkinud. Meie treenerite staff on päris tugev. Minul sotsiaalmeediat ei olegi ja loen valikuliselt uudiseid, kommentaare ma ei loe juba mitmeid aastaid.

Tuleb osata hakkama saada kõrvaltvaatajate arvamustega. Loomulikult mulle lähevad väga lähedaste sõprade ja tõeliste jalgpalliekspertide - nagu Tarmo Rüütli ja teised endised jalgpallurid - arvamused korda, aga ma ei saa päris sügavuti minna kõikide inimeste arvamusteni - nii ei saa seda tööd teha," ütles Voolaid.

Peatreener rääkis, et noorenduskuuri läbinud koondises mõni mängija alles õpib vastutust ja hangib kogemusi, millele tulevikus toetuda. "Kindlasti kasuks tuleb see, et mõned, näiteks Flora mängijad, on harjunud Eesti liigas mänge võitma. Nende jaoks on võitmine tegelikult rutiin - see on tähtis roll, sest meie koondise mängijad kõik oma klubides ei tegele ju ainult võitmisega, nad on ka raskes seisus klubides. Võita mänge on kindlasti lihtsam mängijatega, kes on harjunud võitma ja kõval tasemel võitma," sõnas Voolaid.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK