Viis eestlast jäid täna Soomes võiduta (0)

Soome meeste ja naiste kõrgliigades käisid täna platsil viis eestlast. Keegi neist võitu ei saanud.

Aland United jäi võõrsil ONS vastu 76. minutil kaotusseisu, kuid 85. minuti väravast õnnestus neil siiski 1:1 viik päästa. Pille Raadik tegi kaasa kogu mängu, Signy Aarna esimesed 57 minutit.

Aland jätkab tabelis liidrina ning edestab mängu vähem pidanud HJK-d punktiga. ONS on kümne naiskonna seas kaheksas.

Mihkel Aksalu tegi kaasa kõik 90 minutit, kui SJK jäi võõrsil 0:2 alla Turu Interile. Mõlemad väravad löödi esimese 16 minuti sees ning neist üks tuli penaltist. Teise poolaja mängisid külalised arvulises enamuses.

Kõik 90 minutit veetsid platsil ka Maksim Lipin ja Marek Kaljumäe, kui PS Kemi tegi kodus 1:1 viigi Honkaga. Lõppskoor vormistati juba avapoolajaga. Lipin sai 80. minutil kirja ka kollase kaardi.

Tabelis on Kemi endiselt viimasel kohal ja jääb üleminekumängudele viivast kohast kolme punkti kaugusele. Kemit seitsme punktiga edestav Seinäjoki on üheksas.