Viis aastat tagasi Premium liigas mänginud Tarvas palkas klubi esimese välistreeneri (1)

Oriol Roig. Foto: Rakvere JK Tarvas / Facebook

2016. aastal Premium liigas mänginud, aga kõrgseltskonnas vaid kolm punkti kogunud ja seejärel aina madalamale langenud Rakvere Tarvas andis teada, et palkas klubi esimese välistreeneri.

"Eelmisel suvel korraldasime lastele jalgpallilaagrit Rakveres, kus tutvustati RCD Espanyol klubi metoodikat ja lapsi treenisid hispaanlastest treenerid, kusjuures tagasiside, mida saime, oli ääretult hea. Me kõik kogesime, kuidas mängijad muutusid iga päevaga aina osavamaks ja ka meie treenerid said palju uut infot.

Nüüd aga saame teile rõõmuga teatada, et oleme koostööd laiendanud ja meie klubiga liitub detsembrist esimene välismaalasest treener Oriol Roig. Ta on töötanud Espanyoli akadeemias ja omab kogemust ka mitmetest teistest riikidest. Oriol on lisaks Hispaaniale töötanud Hiinas, Jaapanis ja Inglismaal," on klubi kodulehel kirjutatud.

"Oleme väga oodanud, et meie treenerite meeskonda lisanduks oma ala spetsialist, kes toob endaga kaasa ka suure kogemustepagasi. Me saame klubina juurde UEFA Pro litsentsi omava treeneri, kes hakkab arendama klubi metoodikat koostöös meie noortetööjuhiga ning igakuiselt hakkavad toimuma ka klubisisesed treenerite koolitused. Väljakul on Oriol peamiselt seotud nelja treeninggrupiga, kuid kogu ideest ja metoodikast saavad osa kõik meie noortegrupid."

REKLAAM

Tarva esindusmeeskond mängis tänavusel hooajal II liiga põhja/ida piirkonnas, kus saadi 23 mänguga 27 punkti (7 võitu, 6 viiki, 10 kaotust) ja üheksas koht.

1 kommentaar

Gaspar Roig Garcia   •  
(176.80.106.***)
Great!!! Good luck!!!!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK