Vigastusest paranenud Käit tegi nelja kuu järel esimese mängu (0)

Mattias Käidi koduklubi Domžale pidas täna koroonapausi järel juba oma üheksanda kohtumise, aga Käit pääses platsile alles esimest korda.

Hiljuti pidas Käit ka paarinädalase vigastuspausi, kui taastus reielihase rebendist. Samasse perioodi jäi meeskonna treenerivahetus, kui nigedate tulemuste tõttu vangerdati pingil Andrej Razdrhi asemele Dejan Djuranovic.

Täna lasi Djuranovic viimati märtsis mänginud Käidi esimest korda platsile, kui ta Aluminij vastu algkoosseisu kuulus. Domžale kaotas esimese poolaja 0:2 ja vaheajal sisenes Käidi asemel mängu 37-aastane kesktormaja Predrag Sikimic, kes ise kaks väravat lõi ja lõpuks Domžale 5:2 võiduni aitas.

Nii kindlustas Domžale kaks vooru enne hooaja lõppu kindlalt püsimajäämise. Neil on veel võimalik tõusta kaheksandalt kohalt kuuendaks. Järgmises voorus ootab ees mäng veel vaikselt meistritiitlist unistava Maribori vastu.