Videod: üks tüli, kaks punast ehk kuidas Levadia meestel katus ära sõitis (+ lõpuminuti penalti) (1)

Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

FCI Levadia ja Kuressaare vahelises Premium liiga 33. vooru kohtumises läksid asjad tuliseks viimasel kümnel minutil. Esmalt jäi Levadia üheksakesi, siis saadi aga kätte kandikul ette antud võiduvärav.

86. minutil tehti viga Joao Morellile, kes sai aga pahaseks selle peale, et Rasmus Saar ei lasknud tal palli mängu panna. Kehakontakt lõppes brasiillase pealöögiga Saare näkku, lisaks äsas Morelli Saarele veel ka käega.

Riiukukkede juurde tormanud meestest kõige agressiivsem oli Bogdan Vaštšuk, kes togis maas lebanud Saart kaks korda agressiivselt jalaga. Peakohtunik Andrei Karhu näitas esmalt punast kaarti Morellile ja kollast Saarele ning pärast nõupidamist abikohtuniku Dmitri Vinogradoviga kerkis punane kaart ka Vaštšuki silme ees.

REKLAAM

Ometigi ulatas Kuressaare üheksakesi jäänud Levadiale päästerõnga, kui teisel üleminutil tegutses karistusalas hooletult Elari Valmas ning tabas palli asemel jalaga tema selja tagant välja jooksnud Rasmus Peetsonit. Ilmselge penalti oli tõsiasi ning Markus Jürgenson saatis palli 11 meetri punktilt värava keskele suunatud tugeva löögiga lati alla, tuues Levadiale 2:1 võidu.

Kohtumise kõik tipphetked:

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

SunWolf   •  
(82.131.23.***)
Levakatel veab Kure vastu penaltidega. Isegi kui Kurele jäetakse analoogne rikkumine fikseerimata saab leva enda oma kätte. See kord küll saarlaste oma viga.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK