Mitmed Eesti koondislased jätkasid või alustasid uueks hooajaks ettevalmistumist. Sergei Zenjov tegi koos Krakowi Cracoviaga 4:2 tuule alla Sander Puri endisele koduklubile Karvinale. Zenjov tegi seal pika eeltöö teisele väravale.

Konstantin Vassiljevi tööandja Gliwice Piast alustas oma hooaja ettevalmistust sõprusmänguga esiliigaklubi Belchatowi vastu. Kuna Vassiljev sai mõned puhkepäevad ja ei alustanud harjutamist koos teistega, siis ta esimeses kontrollmängus kaasa ei teinud. Piast kaotas selle seisuga 0:2.

Hiljuti Kielce Koronaga uue lepingu sõlminud Ken Kallaste tegi kaasa teise poolaja, kui võideti esiliigaklubi Czestochowa Rakowi seisuga 2:0. Mõlemad väravad sündisid Kallaste poolajal.

Hiljuti taas koondisesse jõudnud Mikk Reintam kohtus sõprusmängus Sergei Mošnikovi endise koduklubi Zabrze Gornikuga ning lepiti 0:0 viiki. Kuigi Trinec tegi vaheajal mitmeid vahetusi, siis sai Reintam kirja täismängu.