Vlasi Sinjavski. Foto: Slovacko Twitter

Eesti koondise ääremängija Vlasi Sinjavski lõi uue koduklubi Slovacko eest esimese värava, kui Tšehhi kõrgliigas tehti võõrsil 2:2 viik Ceske Budejovicega.

Sinjavski alustas mängu pingilt, aga eestlane vahetati väljakule 71. minutil, kui Slovacko oli 1:2 kaotusseisus. Kuus minutit hiljem jäid võõrustajad kümnekesi ja Slovacko kasutas selle ära 83. minutil, kui Sinjavski lükkas Ondrej Mihailiku söödu väravasse.

Vaata Sinjavski väravat allolevast videost.

Eelmisel hooajal Tšehhi kõrgliigas neljanda koha sanaud Slovacko ei ole tänavusel hooajal liigas veel kaotanud. Hooaega alustati 2:2 viigiga Brno vastu, seejärel alistati Hradec Kralove 1:0 ja nüüd tehti 2:2 viik Ceske Budejovicega.

Karol Metsa koduklubi Zürich tegi Šveitsi kõrgliigas võõrsil 1:1 viigi Winterthuriga ja jätkab viie vooru järel kümne meeskonna konkurentsis kahe punktiga viimasel kohal. Eesti koondise kaitsja alustas kohtumist pingilt, aga sekkus 69. minutil, kui seis oli 0:0.

Eesti naiste koondise väravavaht Karina Kork ei kuulunud oma koduklubi Kalmari koosseisu, kui Rootsi kõrgliigas tehti võõrsil 1:1 viik Umeaga. Kalmar on 17 mänguga kogunud kümme punkti ja asub liigatabelis 11. kohal.