Kolmapäeva õhtul selgus naiste karikavõistlustel neljas poolfinalist, kui koha nelja parema hulgas kindlustas karikakaitsja Saku Sporting, kes alistas Viimsi lisaajal 3:1.

Saku asus mängu Viimsi staadionil toimunud mängu 24. minutil Mia Martina Kaalma omaväravast juhtima. Viimsi väravavaht Liisa Liimets tegi mitu head tõrjet ja hoidis võõrustajate kaotusseisu minimaalsena. Viimsi jõudis viigini 75. minutil, kui skooris Gerli Israel. Üleminutitel oli Sakul suurepärane võimalus uuesti juhtima asuda, aga Liimets tõrjus Katriin Sauluse penalti.

Saku pani lisaajal oma paremuse siiski maksma, lüües Viimsile kaks väravat, kui Kairi Himanen realiseeris 97. minutil penalti ja Triin Satsi tegi 103. minutil võidunumbrid 3:1 tabloole.

Lisaks Sakule jõudsid karikavõistluste poolfinaali FC Flora, Tabasalu ja Tallinna Kalev.