Tiitlipretendent Tallinna Levadia jäi eile Viljandi Tulevikule 0:1 alla, mängu ainus värav sündis kaheldavast penaltist.

11 kommentaari

muigega   •
(62.65.227.***)
Korduselt jäi tõesti mulje, et pall tabas keha, mitte kätt.
Kaspy   •
(62.65.194.***)
Nii oli, kohtunik asetses seejuures olukorra hindamiseks üsna kehvas positsioonis. Pigem oleks võinud taolises olukorras vilet mitte puhuda...
Muigeta   •
(80.254.154.***)
Esimene kaamera näitab ilusasti, et käsi oli külje pealt väljas ja pall suunati ilusasti väravavahile. Korduses jääb käsi keha taha ja pole midagi näha.
Nik Zaitsev   •
(2001:7d0:8b1c:df80:d4d.***)
kohtunik Miko Pupart on järjekordselt suurepärase otusega pälvinud MVP auhinna. Ikka tõeline õnnetuse hunnik on see poiss. Ja EJL poolt ikka andestatakse ja andestatakse.
Päriselt!?   •
(2001:7d0:8a04:6b80:adb.***)
Levadiale tehti liiga?!? Kohtunik ju tõesti püüdis kõik nende võiduks teha.
Kõrvutage rünnakud ja momendid - Tulevik vääris seda võitu 200%
.   •
(82.131.8.***)
Pupart tegi kingituse karvasele leivaisale.
a   •
(82.131.60.***)
käsi oli
Ainult Eestis   •
(194.150.65.***)
Hea brigaad sellises mängus, Puppart ja väimees...
(2001:7d0:8a04:6b80:bd9.***)
Täisproffidest kulda jahtiv Levadia kaotas AINULT ühe otsuse tõttu Tulevikule!?!? Nujahh. 90+ minuti jooksul oli neil mitu võimalust võit vormistada? Ütleme nii - nende õnn, et nad minimaalse skooriga kaotasid. Samas poleks ka vahet, koslep on see nii kui nii
Oliver   •
(146.255.182.***)
To Ainult Eestis: nägin küll ainult ühe poolaja, kuid pean sinuga nõustuma. Levadia mängis väga mannetud. Või ütleme,et Tulevik mängis enda mängu ja tegi seda väga hästi