Premier League 2 liigas sai Karl Jakob Hein Arsenal U23 ridades hakkama väga hea mänguga, algatades oma kaugviskega rünnaku, mis lõppes võiduväraga (videos al. 2.23) ning päästes oma supertõrjega kolm punkti (videos al. 3.17).

Arsenal jäi kohtumise 35. mänguminutil kaotusseisu, kui Leicesteri ründaja Ali Reghba oli täpne. Arsenali minimaalses kaotusseisus mindi ka vaheajale.

Teine poolaeg algas Arsenali jaoks suurepäraselt, kui 46. minutil viigistas Arsenali ründaja Tyreece John-Jules mänguseisu ning kõigest neli minutit hiljem viis ta Heina algatatud rünnakust Arsenali juhtima. 2:1 Arsenali kasuks kohtumine ka lõppes.

Kohtumise lõpus tegi Hein veel suurepärase tõrje, mis päästis Arsenali noorukitele võidupunktid.