Venemaa koondise ründaja on väga uhke oma koduriigi üle (1)

Foto: zenit.ru

Peaaegu kahemeetrine Artjom Dzjuba teatas läbi pisarate, kui uhke ta oma tiimikaaslaste üle on.

29-aastane Dzjuba jõudis platsile igas mängus ning suutis selle ajaga lüüa neli väravat ja lisaks sellele anda kaks väravasöötu. Mees oli ka venelaste suurim jokker. Oma pika kasvuga ja massiga võitis ta peaaegu kõik kahevõitlused ning sai venelaste kontrarünnakutele alguse panna.

Eelmine hooaeg Tula Arsenalis laenul olnud ründaja rääkis peale mängu reporteritele: "Esiteks, ma tahan tänada tiimi, kõik, kes olid osa koondisest, ma olen uhke teie üle. Ma armastan neid nagu oma peret... Me saimegi üheks pereks..."

"Me tahtsime näidata tervele riigile, tahtsime, et nad oleksid uhked meie üle ning näeksid, et jalgpall on veel elus," lisas Peterburi Zenidile kuuluv venelane, "me tahame tänada heade emotsioonide eest. Südamed on meil küll murtud, aga siiski aitäh kõigile, kes meie poolt olid."

REKLAAM

1 kommentaar

Sarah Bishop   •  
(117.1.160.***)
"Esiteks, ma tahan tänada tiimi, kõik, kes olid osa koondisest, ma olen uhke teie üle. Ma armastan neid nagu oma peret... Me saimegi üheks pereks..."
https://tanktroubleonline.com

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK