Väravasoone leidnud Tülp: kui ma ei skoori, viin Saarele šokolaadi, aga seni pole õnneks kordagi pidanud (1)

Foto: Oliver Tsupsman

Neljandat mängu järjest värava löönud Saku Sportingu ründaja Ulrika Tülp rääkis pärast Tallinna Kalevi alistamist, et hõbemedaleid ei tasu neile veel kaela riputada. 

Pärast tänast edestavad Saku naised kolmandal kohal asuvat Tallinna Kalevit juba seitsme punktiga ja hooaja lõpuni on viis vooru. "Veel on nii palju mänge ees ja ei taha ära sõnuda, aga kindlasti tahame sinnapoole liikuda." 

"Kes tahtis rohkem, see sai," võttis Tülp 1:0 võidumängu kokku. "Väljakul tundus, et kumbki ei mänginud nii hästi kui oleks võinud. Oli olukordi, aga paljud olukorrad jäid ka ära. Mõlemad eksisid. Ma arvan, et Kalevil oli rohkem võimalusi kui meil, aga üks õnnelik läks sisse. Kolm punkti - selle järgi me tulime."

Enda väravast: "See oli täitsa ootamatu pall tegelikult. Ma hakkasin juba positsioonist ära liikuma, aga pall tuli tagasi. Astusin paar sammu õigele poole ja oli vaja ainult lükata. Osavust väga vaja polnud."

REKLAAM

Oma resultatiivse seeria võttis Tülp kokku vahva kihlveoga. "Selle taga on tegelikult natuke sügavam lugu. Heleri Saar ütles, et kui ma väravat ei löö, siis ma pean talle šokolaadi viima. Ma pole talle pidanud veel ühtegi viima, aga tema ilmselt toob mulle lõpuks terve karbi."

40-aastane Saar tegi ise aga oma hooaja esimese mängu, kui pikalt vigastuspausilt naasis. "Ta mängis eelmisel kolmapäeval ka poiste vastu ja juba siis oli näha, et ta tahab ja tuleb. Vana naine - paneb kogemuste pealt ära!"

Lisaks võidule oli Saku jaoks ka teisel moel pidupäev, kuna sünnipäeva tähistas Berle Brant. "Enne mängu juba andsime talle kingi üle. Kümnes aastapäev 21. eluaastal. Kingiks oli igasugu spordijooke ja kinkekaarte. Sportlase värk. Mitte midagi sellist, mida ei tohiks."

Kalevi ründaja Emma Treiberg: "Väga kurb kaotus. Ründekolmandikul oleksime pidanud rohkem pealelööke sooritama. Ei suutnud teha häid lööke - lõime pidevalt kätte või panime väravavahile kergeid palle, mida püüda."

"Väga raske oli. Pikad pallid tulid tihtipeale pigem väravavahile ja ei saanud enda kiirust nii hästi kasutada kui oleksin tahtnud. Mäng oli väga võrdne - kord ühe kastis ja kord teise kastis. Nad lihtsalt lõid ära ilusti allanurka, meie seda ei suutnud."

"Tuleb väga-väga kõvasti pingutada, kui tahame siit veel teisele kohale pääseda," võttis Treiberg tabeliseisu kokku.

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
1 kommentaar

INCE   •  
(85.253.195.***)
Ära luiska Tülp. Juba hooaja avamängust oled Saarele šokolaadi sees ;)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK