Värav iga 71 sekundi tagant? Eesti meistriliigas just nii juhtus! (1)

Pae FC Unitedi naiskond tähistamas kevadel võidetud Eesti meistritiitlit. Foto: jalgpall.ee

Saalijalgpalli Eesti naiste meistriliigas püstitas tiitlikaitsja Pae FC United rekordi, kui purustas Kuusalu JK Kalevi tulemusega 34:1. Saalijalgpallikohtumine kestab 40 minutit (kaks 20-minutilist poolaega), seega lõi Pae naiskond värava keskmiselt iga 71 sekundi tagant.

Senine tippmark pärines eelmisest hooajast ja kuulus samuti Pae Unitedile. 27. jaanuaril olid nad tulemusega 26:0 paremad FC RaDina naiskonnast. Kuusalu Kalevitki nüpeldati eelmisel hooajal suurte skooridega, tabelisse kanti 25:0, 25:2 ja 19:0 võidud.

Saalijalgpalli naiste meistriliiga alustas 16. novembril oma teist hooaega ning mullu 12-st kohtumisest 11 võitu ja ühe tehnilise kaotuse kogunud tiitlikaitsja Pae United on alustanud võimsalt. Esmalt alistati 11:0 Tallinna FC Ajax ja nüüd 34:1 Kuusalu Kalev.

Teises teise vooru kohtumises oli Põltsamaa SK Motiiv laupäeval võõrsil 3:1 parem Ajaxist. Viie naiskonna osavõtul toimuva meistriliiga võitja selgub kolmeringilise turniiri põhjal.