Valitsus lubab madalamates liigades ja noorteturniiridel pealtvaatajad tribüünile (0)

Premium liiga tribüünid jäävad endiselt varumängijatele. Foto: Allan Mehik

Eesti Vabariigi Valitsus leevendas koroonaviirusega seotud piiranguid, mis tähendab, et alates 1. juunist on lubatud välitingimustes korraldada koos pealtvaatajatega spordivõistluseid. Maksimaalselt võib võistluspaigas olla kokku sada inimest.

Tippliigade (Premium liiga, Esiliiga, Esiliiga B ja naiste meistriliiga) jaoks tähendab see, et kõik läheb juuni saabudes edasi nii nagu maikuus. Küll aga mõjutab see uudis madalamaid liigasid ja noorte meistrivõistluseid. Kuna nende võistluste korraldusega pole seotud ligi 100 inimest nagu tippliigade puhul, siis neil on võimalik korraldada võistlusi pealtvaatajatega.

Madalamate liigade peab sel juhul vastutama klubi, et staadionil ei viibiks üle saja inimese. Noorteklasside puhul tähendab valitsuse otsus sisuliselt seda, et lapsevanematel on võimalik oma võsukestele kaasa elada.

Midagi muud olulist valitsuse teateaga ei muutunud. Jätkuvalt toonitati, et võistluste korraldaja peab tagama desinfitseerimisvahendite olemasolu. Siseruumides toimuvate spordivõistluste puhul kehtib kuni 30. juunini 2+2 reegel, osalejaid võib olla kuni 100 ning pealtvaatajad pole lubatud.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK