Vahetusest sekkunud Zenjov lõi Dmitrijevi klubile kaks väravat (videod) (3)

Sergei Zenjov. Foto: Jana Pipar / EJL

Sergei Zenjov oli Kasahstani kõrgliigas teist vooru järjest resultatiivne, lüües seekord lausa kaks väravat, kuigi sai mängida ainult viimase pooltunni.

Zenjov sekkus vahetusest 61. minutil, kui tema tööandja Karagandõ Šahtjor oli Artjom Dmitrijevi koduklubi Okžetpese vastu 0:1 kaotusseisus. Tema tabamused (73. ja 84. minutil) viigistasid seisu kaks korda, mäng lõppes tulemusega 2:2. Dmitrijev tegi kaasa terve kohtumise.

Okžetpes ja Šahtjor on mõlemad kogunud üheksa vooruga 11 punkti ning jagavad seitsmendat kohta.