VAATA JÄRELE: Paide lõpetas üheksa aastat kestnud Flora-needuse (Tammeka lustis Narvas!) (9)

Paide Linnameeskond sai Premium liiga ajaloos oma teise võidu FC Flora üle, olles koduväljakul 2:1 parem. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Paide oli varem meistriliigas Florast jagu saanud vaid korra. See juhtus 2015. aastal hooaja viimases voorus. Täna jäädi juba kolmandal minutil Daniil Kuraksini väravast kaotusseisu, aga Nikita Baranov lõi 31. minutil viigivärava ja Robi Saarma 77. minutil penaltist võiduvärava.

Paide on kolme vooruga kogunud maksimaalsed üheksa punkti ehk jätkab täiseduga. Ühe võidu ja ühe viigi kõrvale esimese kaotuse saanud Floral on kirjas neli punkti.

Samal ajal sai Tartu Tammeka võõrsil kindla 5:0 võidu Narva Transi üle, kui esimesel poolajal skoorisid Tanel Tammik ja Giacomo Uggeri ning teisel poolajal kaks korda Ezekiel Tanimowo ja korra Ahmed Adebayo Basher. Patrick Genro Veelma sai kirja koguni kolm väravasöötu.

Tammeka on kolme vooruga kogunud seitse punkti ja jätkab seni kaotuseta. Trans on kõik mängud kaotanud ja asub väravate vahega 0:14 tabeli põhjas.

Protokollid:

16. märtsil kell 14.30 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 2:1 (1:1)
31. Nikita Baranov, 77. pen. Robi Saarma - 3. Daniil Kuraksin

Väravasöödud: 31. Robi Saarma, 77. Herol Riiberg - 3. Rauno Alliku
Hoiatused: 21. Abdul Razak Yusif, 54. Thomas Agyepong, 84. Nikita Baranov, 90+6. Patrik Kristal - 12. Daniil Kuraksin, 76. Markus Soomets, 89. Erko Jonne Tõugjas
AVAR: Jaan Roos

Paide: Ebrima Jarju, Abdul Razak Yusif, Nikita Baranov, Dehninio Muringen, Karl Mööl, Predrag Medic (68. Oskar Hõim), Andre Frolov (68. Herol Riiberg), Henrik Ojamaa (78. Patrik Kristal), Thomas Agyepong, Dimitri Jepihhin (58. Daniel Luts), Robi Saarma (78. Siim Luts).
Varus: Mihkel Aksalu, Patrik Kristal, Herol Riiberg, Hindrek Ojamaa, Siim Luts, Oskar Hõim, Joseph Saliste, Daniel Luts, Silver Alex Kelder.

Flora: Evert Grünvald, Robert Veering, Erko Jonne Tõugjas, Markkus Seppik, Kristo Hussar, Vladislav Kreida, Markus Soomets, Daniil Kuraksin (84. Tony Varjund), Rauno Alliku (68. Maksim Kalimullin), Gregor Rõivassepp (88. Oscar Pihela), Mark Anders Lepik.
Varus: Kristen Lapa, Tony Varjund, Oliver Nikola Cekredzi, Mihhail Kolobov, Oscar Pihela, Sander Alamaa, Sander Tovstik, Roland Lukas, Maksim Kalimullin.

16. märtsil kell 14.30 Narva FAMA staadionil

JK Narva Trans -  Tartu JK Tammeka 0:5 (0:2)
8. Tanel Tammik, 12. Giacomo Uggeri, 47., 76. Ezekiel Tanimowo, 65. Ahmed Adebayo Basher

Väravasöödud: 8., 12., 47. Patrick Genro Veelma, 65. Ezekiel Tanimowo, 76. Rasmus Kallas
Hoiatused: 11. Šalva Burjanadze - 35. Mairo Miil, 87. Tanel Tammik
Mänguolud: +7, pilves tuuline ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras