VAATA JÄRELE: Paide eurodebüüt läks kesise alguse nahka (0)

Paide Linnameeskonna klubi ajaloo esimene euromäng lõppes Vilniuse Žalgirise vastu võõrsil 0:2 kaotusega.

Paide jäi kohe avaminutitel tugeva pressi alla ning juba 9. minutil viiski Andrija Kaludjerovic leedulased juhtima. Paidekad kogusid ajapikku ja tekitasid mitmeid võimalusi, kuid ei suutnud neid realiseerida ning 32. minutil otsustas Liviu Antal teise väravaga sisuliselt mängu saatuse.

Teisel poolajal tegi Paide kolm ründavat vahetust, kuid võimalusteni jõuti alles viimasel kümnekonnal minutil, mil ei Henri Anier ega Deabreas ei suutnud Martin Berkoveci üle mängida.