VAATA JÄRELE: Kalju alistas avapoolaja väravatest kümnekesi lõpetanud Legioni (0)

Premium liiga laupäev algas Sportland Arenal, kus Nõmme Kalju alistas Tallinna Legioni 2:1. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Kalju asus kohtumist 29. minutil juhtima, kui Pavel Marin leidis kaitseliini taha jooksnud Maksim Gussevi, kes lõi esimese puutega palli väravasse. Teine värav sündis 38. minutil, kui Aleksandr Volkov realiseeris Alex Matthias Tamme söödu.

Legion mängis alates 58. minutist Nikita Ivanovi punase kaardi tõttu kümnekesi. Kuigi Kaljul oli teisel poolajal väga palju võimalusi, siis nõmmekad rohkem skoori ei teinud. Legion sai neljandal üleminutil penalti, mille realiseeris Pavel Dõmov, aga seejärel kõlas ka lõpuvile.

Kalju asub liigatabelis 49 punktiga kolmandal ja Legion jätkab 10 punktiga üheksandal kohal.