VAATA JÄRELE: Kalev läks võõrsil Transi vastu kaks korda juhtima, aga mängis ikka viiki (0)

Kuuenda vooru eel Premium liigas viimane meeskond olnud Narva Trans jäi kodus kaks korda Tallinna Kalevi vastu kaotusseisu, ent võitles lõpuks välja 2:2 viigi.

Kalev haaras eduseisu 58. minutil. Transi kaitsja Mark Maksimkin mängis enda kastis käega ja andis ära penalti, mille realiseeris Aleksandr Švedovski. 70. minutil viigistas Zakaria Beglarišvili, kes realiseeris karistuslöögi.

Kalev läks teist korda juhtima 80. minutil, taas tehti seda penaltist. Transi mängumees German Šlein võttis enda karistusalas murule Kalevi ründaja Onni Suutari, soomlane saatis penalti postide vahele. Viimane viigivärav saabus 84. minutil, mil Irie virutas nurgalöögist tulnud palli värava eest vasakusse ristnurka.

Trans tõusis tabelis kaheksandaks, punkte on neil neli. Praegu on nende selja taga Pärnu Vaprus ja Nõmme United, kes pole veel kuuenda vooru mängu pidanud. Kalev on kuue silmaga seitsmes.

Enne mängu:

Transi tänavuse hooaja algus pole mitte kuidagi olnud positiivne, kui viie mänguga on neil kirjas vaid kolm punkti. Kolme vooru järel, mil väravate vahe oli 0:14, said piirilinlased esimese võidu Nõmme Unitedi vastu. Eelmises mängus Tallinna Flora vastu suudeti 0:3 seis viigiks mängida, ent lõpuks tuli punasärkidel vastu võtta mõru 3:4 kaotus.

Eelmise hooaja pronksmedalist Kalevil on ette näidata viis punkti - viigistatud on Flora ja Tartu Tammekaga, võidetud Pärnu Vaprust, kaotused on saadud Levadialt ja Kuressaarelt. Nädala sees lõppes kalevlaste karikateekond, kui veerandfinaalis alistuti Nõmme Kaljule 1:2.

13. aprillil kell 17.00 Narva Kalev-Fama staadionil

JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev 2:2 (0:0)
70. Zakaria Beglarišvili, 84. Irie - 58. pen. Aleksandr Švedovski, 80. pen. Onni Suutari

Väravasöödud: 70. Sergo Kuhhianidze, 84. Zakaria Beglarišvili - 58. Vadim Mihhailov, 80. x
Hoiatused: 42. Pierre Landry Kabore, 58. Mark Maksimkin, 59. Irie, 90+5. Sergo Kuhhianidze - 64. Vadim Mihhailov, 90+6. Georg Pank
Mänguolud: +13, pilves tuuline ilm, kunstmuru rahuldavas seisukorras