VAATA JÄRELE: Flora noored väljusid esimesest miniderbist võitjana (0)

Esiliiga neljanda vooru nael oli hooaja esimene miniderbi, kus teineteiselt võtsid mõõtu Flora ja Levadia U21 võistkonnad. Florakad lahkusid areenilt 3:1 võiduga.

Hooaega kahe võidu ja ühe kaotusega alustanud Flora jäi juba kümmekonna minuti järel kaotusseisu, ent rehabiliteeris end kiirelt ning jõudis juba enne veerandtunni täitumist viigini. Pooletunnise mängu järel lisati penaltist ka teine värav, lõppskoori vormistamine jäeti teise poolaja lõppu.

Flora kerkis võiduga tabelitippu, sest nii nemad kui ka Tartu JK Welco on nüüd kogunud neljast mängust üheksa punkti. Levadia võit andnuks liidrikoha aga hoopis neile, kaotuse järel on neil punkte seitse.