Uus särk sisse õnnistatud: Haaland alustas sahistamist vana tuttava vastu (0)

Sel suvel Manchester City ridadesse siirdunud Erling Haaland sai oma debüütmängus kirja võiduvärava, kui Müncheni Bayern alistati tulemusega 1:0.

Kolm hooaega Saksamaa kõrgliigaklubis Dortmundi Borussias pallinud Haaland tõmbas City mänguvormi esmakordselt selga hooajaeelseks sõpruskohtumiseks. Wisconsinis peetud vastasseis lükati esialgu äikesetormi tõttu 15 minuti jagu edasi ning juba 12. minutil rammiski Haaland Jack Grealishi söödu väravavõrku.

Tabamuse järel pandi 78 tuhande pealtvaataja ees toimunud kohtumine äikesetormi tõttu pausile ligi tunniks. Selle järel oli Haalandil veel paar supervõimalust, kuid Bayerni kaitsjad olid neil kordadel paremini valvel. Lubavaid šansse tekkis ka sakslastele, kuid kahe 40-minutilise poolaja järel seisis tablool 0:1. Bayerni parimaks momendiks saab pidada Serge Gnabry 7. minuti sahistust, kuid tabamuse röövis kerkinud suluseisulipp.

Manchester City on uuesti väljakul 30. juulil, kui koduses superkarikamängus minnakse vastamisi Liverpooliga. Müncheni Bayern peab paar tundi hiljem sama kaaluga kohtumise RB Lepzigiga.