U17 koondise kapten käis end näitamas Hollandi meisterklubile (17)

Eesti U17 alistas sel kevadel ka Prantsusmaa eakaaslased. Foto: Brit Maria Tael

Valitsev Hollandi meister PSV Eindhoven tutvus eelmisel nädalal Eesti U17 jalgpallikoondise kapteni Maksim Paskotši oskustega, kirjutas Postimees.

Järgmise aasta koduseks EM-finaalturniiriks valmistuv Eesti U17 koondis on teatavasti näidanud tänavu suurepäraseid tulemusi. Muuhulgas alistati veebruaris võõrsil Holland 2:0 ja just seal 16-aastane Flora keskkaitsja PSV-le silma jäigi.

"Selline huvi suurklubi poolt on meie jaoks pigem tavatu ja kindlasti väga tähtis," kirjeldas kõnealuse koondise peatreener ja Paskotši koduklubi Tallinna FC Flora spordidirektor Norbert Hurt protsessi. "Tagasisidet pole veel tulnud, aga minu silm igatahes ei täheldanud, et ta hakkama ei saanuks," sõnas Hurt. 

Järgmisena kohtub Eesti U17 koondis juuni lõpus algaval Balti turniiril Soomega.

REKLAAM

17 kommentaari

Super   •  
(85.29.208.***)
See on väga kõva. Varsti on terve u17 koondis välisklubides ja selle üle on ainult hea meel!
Eesti jalgpalli tulevik on helge!
super   •  
(91.154.168.***)
tubli!!!
Sillamäe   •  
(82.131.23.***)
Treenerist motivaator: ma ei täheldanud, et hakkama ei saanuks ... või et nägin, kuidas poiss sai hakkama...
Holo   •  
(193.40.56.***)
Mingi russ ju, eesti keelt üldse oskab?
V holo   •  
(2001:1530:1010:8721:d2.***)
Eesti keel pidi peaaegu puhas olema
El bussu   •  
(146.255.183.***)
Peaaegu ei loe!
E   •  
(213.180.18.***)
Eesti keel viisakam kui paljudel teil siin!
To holo   •  
(2001:7d0:4d82:ab80:863.***)
Mis värk sul selle eesti keelega on? Iga uudise all kommenteerid seda. Kas tõesti ei tohi muukeelsed üldse enam jalgpalli mängida?
Holo   •  
(193.40.56.***)
Sest, iga eestit esindav inimene peab oskama eesti keelt, elementaarne värk.
Ära muretse Holo,   •  
(195.250.187.***)
tänapäeva noortel keeltega probleeme ei ole.

Lihtaslt huvi pärast:
- mitut keelt ise osakad
- kas tead, mis kehaosadega jalgpalli lüüa võib

... ??

Maksile edu!!!
Holo   •  
(146.255.182.***)
Eestis oskan ainult ühte keelt, eesti keel. Välismaal vene ja inglise keelega suhtlustasandil saan hakkama. Viimane küsimus on lamp.
U17 koondis   •  
(91.154.168.***)
Ongi hea sats, sest seal ei vaadata su etnilise tausta ega emakeele peale. Need kutid on seal eesti kodanikud ja oma mitmekesisuses esindavadki eestit just sellisena nagu me oleme. Maksim räägib head eesti keelt ja ei ole niisama kapten. Minu poeg mängib selles koondises. Maksim ja kõik teised poisid on seal super head meeskonna kaaslased. Holo võib oma arvamust avaldada kui tahab. Minu meelest on aeg aru saada, millises riigis me elame ja kes meie rahvas on. Oleks aeg sellest alaväärsusest nõretavast ja andestamatust suhtumisest üle saada. Minumeelest on vene, ukraina, läti, valgevene, juudi või mis iganes taustaga eestimaalased armsad just sellisena nagu nad on. Minu meelest on rahvuskoondis hea eeskuju sellest kuidas peab ja saab koos suurepäraseid tulemusi teha. Igatpidi poistele julgust ja edu. Väiksed koerad ikka hauguvad turvaliselt aia taga (internetis anonüümselt).
Kallid inimesed   •  
(146.255.182.***)
Keegi oskab öelda kes seal koondises veel potentsiaalsed katsetele minevad mehed veel on? Või ühe sõnaga kes veel on potentsiaalsed mängijad?
respect   •  
(91.129.111.***)
U 17 koondise nimelisle kommenteerijale.

Ei ole minulgi venelastega head suhted. Just sellisetega kes eestikeelt ei taha osata ja sülitavad meie riigi pihta,aga jummala eest,kui asjalikud noored ja oskavad eesti keelt ja oskavad käituda ja olla normaalsed kodanikud nii platsil kui ka platsi kõrval,siis mis su probleem HOLO on? Pealegi eesti kodanik teine.

Ma saaks aru kui tegemist oleks täis tiblaga kes keelt ei oska ja tahaks esindada venemaad,aga nii ei ole ju.
to U 17 koondis   •  
(37.157.109.***)
Täpselt nii ongi! respect selle kommentaari eest. Vaadake ka hoki u20 koondist, kes oma divisjoni võitsid. Kõik olid vennalikult üksteise eest väljas ja laulsid hümni täiest kõrist. Vaatamata sellele, et seal nii eestlasi, eesti venelasi ning välismaal (soome, rootsi) ja sündinud ja kasvanud eestlasi.
U17 koondis   •  
(37.157.98.***)
Teada on veel üldisemalt sellised nimed nagu Šapovalov ja Jürgens. Oma poega ei ei ole siia õige mainida😀 kuigi usun, temagi. Aga U 17 Ivanov, Kuraksin, Vetkal, Viidas, Šein, Kokka on mulle silma jäänud. Aga tegemist on meeskonnaga ja osade rolli on nii raskem hinnata - teevad oma osa vaikselt ja pündunult nagu Tõugjas, kes andis Ustale resultatiivse söödu jne. Laiemalt tasuks ära mainida juba A koondises Käit. Floras Sorga, Sinjavski ja Kreida.
HRM   •  
(146.255.182.***)
See SANTOSE väravavaht pidi ka suht andekas olema või mis?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK