U16 vanuseklassi turniiri läbis kaotuseta Flora (1)

Aastalõputurniiri U16 vanuseklassi tšempioniks sai Tallinna FC Flora, kes oli finaalis üle FC Tallinnast.

Kolmapäeva, 21. detsembri võistluspäeva avas noormeeste U16 vanuseklassi turniir. 15 võistkonna konkurentsis pääsesid edasi poolfinaalidesse alagruppide võitjad FC Tallinn, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Ararat ja JK Tabasalu. Esimeses poolfinaalis kohtusid omavahel FC Tallinn ja Ararat, kui 2:1 võiduga tagas koha finaalis FC Tallinn. Teises poolfinaalis saatis edu Florat, kes oli 1:0 üle JK Tabasalust.

Finaalis näitas Flora kindlat minekut, kui FC Tallinn alistati seisuga 2:0. Turniiri kolmanda koha teenis ülekaaluka 4:1 võiduga Ararat.

Turniiri parima mängija tiitli teenis Fjodor Jekimov (FC Tallinn), parima väravavahina tunnustati Rico-Helandro Puusilda (Tallinna FC Flora). Turniiri täpseima jalaga mängija oli Aleksandr Lohmatov (Tallinna FC Ararat), kes saatis palli vastaste võrku 8 korral.