Türklased kasutasid Bayernist tekkinud karmavõlga enda hüvanguks (0)

Vähem kui nädal tagasi - eelmisel laupäeval - alistas Mönchengladbach Saksamaa kõrgliigas Müncheni Bayerni koduplatsil 2:1.

Yann Sommer tegi tolles mängus imelise näputõrje ja võiduvärav sündis väga-väga hilja, kusjuures Bayern oli esmalt hoopis ise 1:0 juhtima läinud. Aga Gladbach võitis, kasvatas tabelis edu (Bayerni ees) seitsmele punktile ja elu oli ilus. Kuni järgmise 90 minutini.

Euroopa liiga otsustavas mängus türklaste Basaksehiriga asus Gladbach 1:0 ette, aga Sommeri näpp siis pallini ei ulatunud ja 90. minutil lõid külalised end 2:1 võidule. Stsenaarium kõlab tuttavalt? Vahe polnud küll seitse, aga piisav, et Gladbach grupi esikoha kolmanda vastu vahetaks. Basaksehiriga koos marsib edasi Roma.

Sommeri apsakas videoklipis.

Esiletõstmist väärib õhtust ka Inglismaad tabanud muster. Wolverhampton ja Manchester United mängisid mõlemad kodus, avapoolajad lõppesid 0:0 viigiga, mängud 4:0 võiduga; väravad sündisid teise poolaja alguses ja mõlemal puhul 11-minutilise ajaakna sees, vastavalt minutitel 58-69 ja 53-64.