Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskonna peatreener: Pärnu loobumine võrdsustab liigat (0)

Foto: Viljandi Tuleviku Facebook

Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond, kes mullu oma debüüthooajal naiste meistriliigas kuuendal tabelireal lõpetas, soovib tänavusel hooajal veelgi kõrgemate kohtade pärast võidelda.

Peatreener Sergei Vassiljev rääkis, mis seisus ollakse, kuidas sunnitud pikk paus mõjunud on ja vaatas eelseisvale hooajale otsa. "Hetkeseisuga võib rahule jääda. Paar põhitegijat võiksid veel juures olla, aga on erinevad põhjused, töö ja muud asjad. Küll nemad ka trenni jõuavad," rääkis ta Tulevik TV-le.

Algava hooaja eesmärgid on seatud kõrgemad kui eelmisel aastal. "Tahaks kindlasti rohkem kui eelmisel hooajal. Eks see paus omad tagajärjed jätab. Kui hästi või kui halvasti meil minema hakkab, eks esimesed mängud näitavad. Miinimumeesmärk oleks muidugi püsimajäämine ja kõrgemad eesmärgid oleks ikka esinelikusse või -viisikusse pääseda," rääkis ta.

Pikka aega naiste Meistriliigas kõrgseltskonda kuulunud Pärnu JK teatas eelmise aasta lõpus, et loobub tipus mängimisest, mis Tuleviku peatreeneri arvates võiks liigat veelgi ühtsustada. "Viimased kaks aastat oli näha, et Pärnu enam ei olnud see, mis ta varasemalt oli. Ilmselt kõik need, kes seal tiimis olid, jätkavad jalgpalli mängimist, mis omakorda võrdsustab liigat ja tugevdab siis teisi võistkondi. Kui need Pärnu mängijad nüüd loobusid, siis kindlasti kaotasime palju häid mängijaid," rääkis ta.

REKLAAM

Järgmisel laupäeval, 30. mail, sõidab Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond külla Tartu Tammekale. Esmakordselt ajaloos toodetakse naiste Meistriliigast süstemaatiliselt otseülekandeid. Üks kohtumine igast voorust jõuab televaatajani Soccernet TV vahendusel.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK