Trans palkas aasta vahele jätnud Ukraina ründaja ja teatas nelja mängija lahkumisest (0)

Julius Kasparavicius lahkub Transist. Foto: Brit Maria Tael

Narva Trans andis oma kodulehel teada, et on lepingu sõlminud 23-aastase Ukraina ründaja Juri Holubkaga.

Meeskonnaga juba mitu kuud koos treeninud 196 sentimeetrit pikk Holubka mängis viimati Ukraina tugevuselt kolmandas liigas, kust Transfermarkti andmetel lahkus 2019. aasta 1. jaanuaril. Varasemalt on ta pallinud Aserbaidžaani klubis Šuvalan, Gruusia klubis Zugdidi ja kodumaal.

Lisaks andis Trans teada, kes lahkuvad, kes jäävad ja kes veel mõtlevad. Kindel on see, et klubis ei jätka Joseph Saliste, Marko Meerits, Julius Kasparavicius ning Artjom Davõdov. Mõtlemispausi on võtnud Aleksei Matrossov, Tanel Tamberg, Markas Beneta, Eric McWoods, Eduard Golovljov ja Viktor Plotnikov.

Lepingud on juba sõlmitud Deniss Poljakovi, Aleksandr Zakarljuka, Roman Nesterovski, Artjom Škinjovi, Irie, Nikita Mihhailovi, Vadim Mihhailovi, Nikita Savenkovi, Nikita Jegorovi, Maksim Tšerezovi, Sergei Kondrattsevi, Arseni Kovaltšuki ja Aleksei Stepanoviga.

REKLAAM

Hiljuti teatas Trans ka uue peatreeneri palkamisest, kelleks sai meeskonda ka varem juhendanud türklane Cenk Özcan. Tema abiliseks on Ilgar Nabijev.

Narva Transist tuli juttu ka viimases "Silm peale!" episoodis, kus vaadati tagasi lõppenud hooajale:

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK