Trans ja Levadia tegid hilistest väravatest viigi (5)

Narva Transi ja Tallinna Levadia kohtumises püsisid väravad 89 minutit lukus, aga lõpuks sahistasid mõlemad. Mäng jäi 1:1 viiki.

1. mail kell 16.00 Narva Kalev-Fama staadionil

JK Narva Trans - Tallinna FCI Levadia  1:1 (0:0)
90+3. Deniss Poljakov - 90. Rasmus Peetson

Väravasöödud: 90+3. Igor Ovsjannikov - 90. Dmitri Kruglov
Hoiatused: 4. Igor Ovsjannikov, 85. Deniss Poljakov, 90. Maksim Tšerezov - 39., 64. Jevgeni Harin
Eemaldamine: 64. Jevgeni Harin
Mänguolud: +11, pilves vihmane ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 168
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Hannes Reinvald, Neeme Neemlaid
Neljas kohtunik: Reelika Turi

Trans: Artur Kotenko, Tanel Tamberg, Dante Leverock, Maksim Tšerezov, Roman Grigorevski, Aleksandr Zakarljuka, Deniss Poljakov, Viktor Plotnikov, Igor Ovsjannikov, Eduard Golovljov (89. Vadim Mihhailov), Dmitri Barkov.
Varus: Arseni Kovaltšuk, Sergei Kondrattsev, Vadim Mihhailov, Nikita Jegorov.

Levadia: Sergei Lepmets, Dmitri Kruglov, Maksim Podholjuzin, Igor Dudarev, Markus Jürgenson, Muamer Svraka (80. Rasmus Peetson), Juri Tkatšuk, Jevgeni Harin, Mark Oliver Roosnupp (62. Gando), Nikita Andrejev (69. Pavel Dõmov), Roman Debelko.
Varus: Priit Pikker, Marko Lipp, Pavel Dõmov, Rasmus Peetson, Gando, Moorits Veering, Markus Vaherna.

LIVE-ülekanne:

5 kommentaari

mc   •
(91.129.107.***)
Sellise kaitsega võib Levadia oma tiitlist taaskord suu puhtaks pühkida! Vot Kalju on õige klubi, kus on ka super ründajad ja kaitsjad!
Maarduss   •
(62.65.227.***)
Levadia on ikka soosik nr 1. Taustajõud on superklubil suured. Narva vastu libastuvad sellel aastal paljud.
fuutboller   •
(82.131.22.***)
Ei noh, mõnus oli vaadata kuidas Narva jalkavenelased reveli jalkatiblikud viimasel minutil maa peale tagasi tõid. Peetsonil oli nägu väga hapu, kui PM-le kommentaari andis. Poleks paha kui Flora üllataks homme kaljukaid, tabeli ülaotsas läheks põnevaks.
jah   •
(2001:7d0:842d:f280:a81.***)
Florale tembeldati kohe kolmas koht Narva viigi peale. Vot kus! Kes viimasen naerab, naerab paremini