Tipphetked: Paide pööras Kalju eduseisu pea peale, Levadia vajas Viimsi vastu lisaaega (0)

Evald Tipneri karikavõistlustel selgusid finalistid. Otsustavas matšis lähevad vastamisi Paide Linnameeskond ja Tallinna FCI Levadia.

Paide jäi poolfinaalis Nõmme Kalju vastu avapoolajal Promise Davidi väravast 0:1 kaotusseisu, kuid pööras seejärel seisu pea peale. Võrku sahistasid Abdul Razak Yusif, Robi Saarma ja penaltist Predrag Medic.

Levadial läks esiliigaklubi Viimsi vastu keerulisemalt. Alates 84. minutist arvulist ülekaalu nautinud rohesärgid pidid võitmiseks appi võtma lisaaja ning 100. minutil jõutigi viimaks sihile: Michael Schjönning-Larsen realiseeris Viimsi kaitsemängija käepuute järel määratud penalti.