Tipphetked: neidude U17 koondis skooris Kasahstani vastu otse nurgalöögist (0)

Eesti neidude U17 koondis alistas EM-valikkohtumises 2:0 Kasahstani eakaaslased. Vaata mängu tipphetki videost!

Eesti asus mängu juhtima 57. minutil, kui kapten Loviise Männiste nurgalöök põrkas väravaesisel tekkinud segaduse abil otse Kasahstani võrku. Sellega polnud Eesti aga vägevaid nurgalöögitegusid veel lõpetanud.

Kümmekond minutit enne mängu lõppu jõudsid Sinisärgid sihile ka teist korda, taas tekitas Kasahstanile pahandust Männiste nurgalöök. Sel korral jäi pall värava ette lahtiseks ning Darja Uzjukina ei jätnud võimalust kasutamata, vaid koksas mänguvahendi kindlalt võrku.