Tamm lõi Ukrainas debüütvärava, aga Meistrite liiga koht jääb unistuseks (video!) (0)

Eesti koondise keskkaitsja Joonas Tamm lõi Ukraina kõrgliigas küll oma debüütvärava, aga paraku sai Desna kiirest eduseisust lõpuks Oleksandria vastu kindel kaotus.

Tamm lõi oma värava juba kohtumise kaheksandal minutil, kui pani nurgalöögi järel võrgu sahisema. Virtuaalselt tõusti tänu sellele isegi teiseks, aga kahjuks pidu kuigi kaua ei kestnud. 32. minutil lõi Oleksandria viigi ja teisel poolajal vormistati 3:1 võit.

Kuivõrd Kiievi Dinamo teenis samal ajal Luganski Zorja vastu võidu, siis käib Desnal viimases voorus mäng kolmanda koha nimel, mis viiks nad otse Euroopa liiga alagruppi. Kui ise Zorjat võidetakse, siis on kohaks kolmas, vastasel juhul neljas ja ees ootaks Euroopa liiga eelring. Zorjal endal oleks aga võidu korral võimalik tõusta teiseks ja ise Meistrite liigasse pääseda.

Video (Tamme värav alates 02:00):