Tallaga jalga! Tulemus? Kollane kaart (6)

Premium liiga kohtumises Tallinna Kalevi ja Nõmme Kalju vahel oli viimaste poolkaitsjal Amir Nathol kõvasti õnne, kui ta sõitis tald ees sisse Kalevi kaitsja Tanel Tambergi jalgadesse, aga pääses vaid kollase kaardiga.

Natho lasi 1:0 seisul pallipuute pöörde järel pikaks ning olukorda sekkus Tamberg. Natho proovis palli päästa, aga maandus tald ees hoopis Tambergi jalas. Kogemata hiljaks jäänud Natho hakkas kohe armu paluma ja olukorda lähedalt näinud peakohtunik Miko Pupart andiski pärast neljanda vilemehe Maksim Ramazanoviga konsulteerimist kollase kaardi.

See otsus ajas marru Kalevi kapteni Marek Kaljumäe, kes nõudis punast, mis omakorda ajas Kalju pingi nõudma kaarti Kaljumäele.

Kollase järel mängis Natho veel vea piiril ning Kalju peatreener Marko Kristal vahetas ta esimese poolaja järel puhkama. Kollane kaart jätab Natho järgmise vooru kohtumisest Paide Linnameeskonnaga eemale. Kalju võitis mängu lõpuks 4:1.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
6 kommentaari

HABE   •  
(146.255.181.***)
Nathot sikutatakse väga tugevalt särgist Kalevi nr 80 poolt juba ning on ilmselge, et seal võinuks juba enne vea vilistada Kalevi mängija kahjuks. Tald ees peale astumine oli aga kindlasti mitte kuidagi tahtlik.

Viimane kordus olukorrast vaadata video lõpust!
fcfloraforever   •  
(82.131.57.***)
Tahtlik või mitte
100% punane kaart.
HABE   •  
(146.255.181.***)
Esimeseks jääti Kalevi nr80-ne kahjuks särgist Natho maha sikutamine vilistamata, millele järgnes kaardi olukord alles.
Algset põhjust tuleb arvestada.
MNa   •  
(195.80.110.***)
EJL soosib Kaljut, see on nüüd selgemast selgem.
Vahur Kiis   •  
(87.119.178.***)
Habe su jutt on täiesti mööda. 100% punane ,vaata kus otsast tahad
rallikas   •  
(87.119.178.***)
Olenemata sellest kas Nathot tiriti enne või mitte, on Natho tegu endiselt punast kaarti väärt. Tahtlik või tahtmatu ei mängi neis olukordades absoluutselt mitte mingit rolli.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK