Taani esiliigas kisub hapuks: meie mehed jäävad edasipääsust üha kaugemale (0)

Taani esiliigas oli halb päev nii Hannes Anieril ja Thistedil kui Karl Möölil ja Kögel - mõlemad said kuiva kaotuse osaliseks.

Taas täismängu kirja saanud Mööl ja Köge võõrustasid Nyköbingut, kui avapoolaeg 0:2 ja kogu mäng 0:3 kaotati. Mööl selgitas Facebooki fännilehel, et just avapoolaja nahka kohtumine läkski. Ka äärekaitsjal endal oli üks hea võimalus skoori teha, kuid vastaste väravavaht suutis ürituse tõrjuda.

"Ma arvan, et me kaotasime mängu esimesel poolajal, kus me jäime liiga tagasihoidlikuks ja ettevaatlikuks. Andsime vastastele liiga palju ruumi mängimiseks ning nad kasutasid selle ära," kirjutas Mööl. "Teist poolaega alustasime nagu uuestisündinud, omasime mitmeid võimalusi, aga kirss tordile jäi panemata."

Hannes Anier naasis üle kahe mängu väljakule, kui sekkus Esbjergi vastu vahetusest 80. minutil. Selleks ajaks oli kohtumise saatus juba otsustatud: liigat juhtima asunud Esbjergile andsid 2:0 võidu väravad teise poolaja alguses.

Kui talvel lootsid eestlasi värvanud klubid, et kevadel õnnestub mängida kõrgliigakohale, siis kuus vooru enne hooaja lõppu ei ole seis üleliia roosiline - Köge on 40 punktiga viies ja Thisted 39 silmaga kuues, kuid esinelik on kogunud 44-46 punkti ja nelikust kolm meeskonda omavad ühte mängu veel varuks.