"Ta arvab, et on jumal" ehk Kompany on Belgias juba tule all (0)

Foto: Anderlechti Twitter

Eelmise hooaja järel Manchester Cityst lahkunud ning Anderlechtis mängiva peatreeneri kohused vastu võtnud Vincent Kompany on kodumaal pidanud varakult kooliraha maksma. Kohalikud eksperdid ei ole pikaaegsele City kaptenile armu andnud.

Anderlecht, kelle ridades mängivad lisaks Kompanyle sellised mehed nagu Samir Nasri ja Nacer Chadli, jätkas uut liigahooaega 2:4 kaotusega Kortijkile. Mitme värava puhul võis endale tuhka pähe raputada ka just 33-aastane Kompany. Neljast mängust on Anderlecht saanud vaid kaks viigipunkti ja on tabelis alles 13. kohal.

REKLAAM

Endine Anderlechti ja Sheffield Wednesday ründaja, nüüdne teleekspert Marc Degryse võttis ühes monoloogis Kompany jõuliselt ette

"Kompany on hea jalgpallur olemise kõrval lihtsalt inimene, kuid ta arvab, et on jumal. Tuleval koondistepausil peaks treeneril olema kaks nädalat aega, et koosseisuga intensiivselt tööd teha. Aga Kompany on Belgia koondisega eemal ja mängib San Marino ning Šotimaaga ja pärast seda on tal tunnustusmäng Manchesteris."

Degryse jätkas: "Mõnel inimesel meeldib hõivatud olla, kuid nad võivad muutuda liiga hõivatuks. Kompany peaks selle üle mõtlema. Igal asjal on piir. Kui mõni teine keskkaitsja oleks teinud sellised eksimused, oleks ta kriitika alla sattunud ning Kompany võtnuks ta järgmiseks mänguks koosseisust välja."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK