Staaride iluväravad vedasid PSG järjekordse superkarikani (0)

PSG võitis viimase kümne aasta jooksul üheksanda ning klubi ajaloo 11. Prantsusmaa superkarika, alistades Iisraelis Nantesi 4:0. Skoori tegid PSG suured staarid, kes lõid värava muuhulgas otse karistuslöögist ning kannapuutest.

22. minutil avas skoori Lionel Messi, kes pääses tänu vastase ebaõnnelikule puutele puurivaht Alban Lafontiga silmitsi, triblas Lafontist mööda ja sahistas võrku.

Avapoolaja lõpus oli PSG-l kasutada ohtlikust kohast karistuslöök. Messi jooksis pallist üle ja Neymar keerutas selle ristnurka.

57. minutil lõi keskkaitsja Sergio Ramos kornerijärgses olukorras värava kannaga. Lõppseisu vormistas Neymar 82. minutil enda teenitud penaltist, mille põhjustanud Jean-Charles Castelletto sai punase kaardi. Neymar veeretas penalti väravasse väga rahuliku löögiga.

PSG - Nantes  4:0 (2:0)