St. Pauli naasis võidurajale ja liigub neli vooru enne hooaja lõppu kõrgliiga kursil (0)

Karol Mets tänases mängus palli pärast võitlemas. Foto: Scanpix / Imago / Osnapix / Titgemeyer

Karol Metsa koduklubi St. Pauli naasis Saksamaa esiliigas pärast kahte järjestikust kaotust võidurajale, alistades võõrsil Hannoveri 2:1. Mets tegi täismängu.

St. Pauli avas skoori 41. minutil, kui Connor Metcalfe'i tsenderduse lõi peaga väravasse Oladapo Afolayan. Vaid neli minutit hiljem pika audiviske järel Lars Gindorf viigistas. Otsustava värava lõi Johannes Eggestein 65. minutil.

Neli vooru enne hooaja lõppu paikneb St. Pauli teisel kohal, jäädes liider Kieli Holsteinist ühe punkti kaugusele. Metsa tööandja edestab omakorda kolmandal tabelireal asuvat Düsseldorfi Fortunat viie punktiga. Otse kõrgliigasse tõusevad kaks parimat meeskonda, nii et kui St. Pauli võidab järelejäänud neljast mängust vähemalt kolm, siis on tõusmise kindlustatud. Järelejäänud neljast vastasest kolm paiknevad tabeli alumises nelikus, vastastest tugevaimaks on aga neljandat positsiooni hoidev linnarivaal Hamburg.

Mets on kuulunud sel liigahooajal 30 kohtumisest 28-s põhikoosseisu, kaks mängu jäid tal vahele punasest kaardist tingitud mängukeelu tõttu. Välja on ta vahetatud ainult ühe korra, põhjuseks oli siis väike vigastus.