Sporting ja Atalanta jätsid ründajate ponnistuste kiuste kogu kaalu kordusmängule (0)

Võitlust oli kõvasti, aga kordusmängu eel on kõik endiselt lahtine. Foto: Scanpix / Joao Bravo / ZUMA Press

Euroopa liigas peeti kolmapäeva õhtul üks kaheksandikfinaalmatš, kui Lissaboni Sporting ja Atalanta leppisid avakohtumises 1:1 viiki.

Kodumeeskond haaras veerandtunni möödudes juhtohjad, kui täpne oli tänavu Portugali kõrgliigas üheksal korral skoorinud Paulinho. Paarkümmend minutit hiljem oli Atalantal aga vastus olemas, skoorijaks Itaalia koondislane Gianluca Scamacca.

Scamacca viigiväravale andis söödu Aleksei Mirantšuk ning samad mehed olid aktsioonis ka paar minutit hiljem: taas oli Mirantšuk söötja rollis ning Scamacca sai nurgalööki kastist peaga suunata, kuid väravavaht Franco Israel sai käe vahele.

Teisel poolajal väravaid ei löödud, niisiis minnakse Itaalias toimuvale korduskohtumisele vastu viigiseisult. Teine vastasseis leiab aset neljapäeval, 14. märtsil.

Lissaboni Sporting - Atalanta 1:1 (1:1)