Soomets kannab Itaalias jätkuvalt põhimehe staatust (0)

Eesti noortekoondislane Markus Soomets tegi Itaalias Primavera esimeses liigas kolmandat mängu järjest kaasa kõik 90 minutit.

19-aastase keskpoolkaitsja koduklubi Sampdoria kaotas täna võõrsil 0:1 Palermo U19 meeskonnale, kellega enne kohtumist oldi võrdsete punktide peal. Mängu ainus värav löödi 36. minutil.

Sampdoria on liigatabelis 16 meeskonna seas 12. kohal. Hooaja lõpuni jääb veel kolm kohtumist.

Soomets on oma debüüthooajal käinud platsil 20 mängus 1366 minutiks. Pingile jäi ta viimati jaanuarikuus ning viimasest kümnest mängust pole ta vaid ühes algkoosseisu kuulunud.