Sõnasõda algas: Manchester City uusim ost kritiseeris vana koduklubi kaptenit, töötajaid ja ajakirjanikke (0)

Foto: Ferran Torrese Twitter

Eile ametlikult Manchester City mängijaks saanud Ferran Torres andis Marcale intervjuu, kus kritiseeris Valencia kaptenit Dani Parejot ja veel mõnda klubi tegelast, kes on endale võtnud ülesandeks tema mainet kahjustada.

City maksis Torrese eest 23 miljonit eurot ja temaga sõlmiti leping viieks hooajaks. Kõik on justkui hästi, aga Torrese hinge kriibib osade inimeste käitumine. "Probleem on selles, et nii mõnigi klubi töötaja ja ajakirjanik soovivad minu mainet kahjustada. Ma olen Valencia fänn ja tahan lahkuda sõbralikus õhkkonnas," selgitas Torres.

"Kui ma esindusmeeskonda jõudsin, siis hakkasid mingid inimesed mind kritiseerima ja survestama. Mitte ainult mind, vaid ka minu lähedasi. Kui ma olin 17-aastane, siis need samad inimesed rääkisid, kuidas ma ei suuda läbi lüüa. Siiski oli ka neid ajakirjanikke, kes on mind alati austanud. Kahjuks on ka selliseid klubi töötajaid, kes minule halba soovivad," lisas ta.

Torres rääkis veel, et tegelikult oleks ta soovinud Valenciasse jääda. Ta käis lauale kolm tingimust ja klubi pidi neist täitma kaks - läbirääkimistes pidi osalema klubi omanik Peter Lim, temast võiks saada meeskonna kapten ja üks kõrgemapalgalisi mängijaid. Torrese sõnul ei täidetud aga ühtegi kriteeriumit. "Need polnud mitte midagi ületamatut. Ma tean, et nad ei suuda konkureerida Euroopa tippklubidega, aga ma oleksin suutnud neid kõrgemale vedada ja tahtsin selle eest ka väärilist tasu saada. Klubi ei soovinud mind."

REKLAAM

Torres ei jää hea sõnaga meenutama ka meeskonna praegust kaptenit Dani Parejot, kes on "küll väga hea mängija, aga halb liider". "Pärast kolme aastat olen ma täiskasvanum ja vaimselt tugevam. 17-aastaselt aga veel polnud. Kui ma esindusmeeskonnaga liitusin, siis läks kolm nädalat aega, kuni ta lõpuks mind tervitama hakkas. Ta polnud minuga hea kapten," nentis ta.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK