Skiperski kirus realiseerimist: 0:0 pealt oli meil neli-viis võimalust (0)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti saalijalgpallikoondise peatreener Dmitri Skiperski kurtis 0:3 kaotuse järel Leedu vastu suutmatust väravavõimalusi realiseerida.

"Esimesel poolajal oli neli-viis võimalust ja kümne meetri penalti - me ei löönud ühtegi sisse. Teisel poolajal oli juba natukene raskem ja leedukate individuaalne meisterlikkus tõi veel kaks väravat," ütles Skiperski pärast Balti turniiri avamängu.

"0:0 seisu pealt oli meil neli-viis momenti. Oleks ära löönud, siis oleks nemad meid rohkem ülevalt pressinud. Nende väravad tulid vasturünnakute pealt, neile see mäng sobis. Meie mängisime palliga ja lõime momente, aga jah realiseerimine..."

Kolmapäeval kell 16.30 ootab ees mäng Lätiga, kes peaks olema veelgi tugevam vastane. "Lätiga on Eesti saalikoondisel ajaloos ainult üks viik. Oleme nendega mänginud 14 korda, aga alati jäi natuke õnnestumisest puudu. Kõik viimased mängud olid pingelised, nii et ülehomseks on ka lootust, et tuleb pingeline mäng ja loodetavasti õnnestub realiseerimine paremini kui täna."

REKLAAM

Täispikk intervjuu (alates 1:50:40):

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK