Sevilla põrus, Atletico jätkab virtuaalse liidrina (0)

Nädala keskel Meistrite liigas Chelseaga kui võrdne võrdsega mänginud Sevilla näitas, et kahel rindel rügamine võib neile üle jõu käia. Koduliigas kaotati Eibarile 0:1.

Sevilla peatreener Julen Lopetegui tegi algrivistuses viis muudatust (üks neist küll väravasuul, kuhu naasis tervenenud Tomaš Vaclik) ja see muutis mängupildi rabedaks. Avapoolaja lõpus olid hoopis külalised need, kes skoori avasid, ja kuigi teisel poolajal otsis Lopetegui õiget võtit, jäi see sel korral leidmata.

Atletico Madrid oli esimesel poolajal Real Betisiga sarnaselt hädas, kuid teisest oli kulunud vähem kui 30 sekundit, kui Marcos Llorente sisuliselt nullnurga alt Claudio Bravo üle mängis. Atletico surve üha kasvas ja Betis jäi peagi kümnekesi, kuid seis kindlustati alles üleminutitel, mil Luis Suarez jala valgeks sai.

Tabelis on Atletico küll teine, kuid Realist mängu vähem pidanud; ühtlasi ollakse ainsana veel kaotuseta. Sevilla paikneb aga koos Barcelonaga tabeli keskel.

Atletico Madrid - Real Betis 2:0 (0:0)