Seinäjoki kapten meenutas Aksalut: ta tegi klubi ajalugu ja on üks SJK legendidest (0)

Mehmet Hetemaj. Foto: Brit Maria Tael

Seinäjoki kapten Mehmet Hetemaj meenutas enne Konverentsiliiga esimese eelringi avamängu FC Floraga endist meeskonnakaaslast, Eesti koondise väravavahti Mihkel Aksalut, kellega nad mängisid Seinäjokis koos aastatel 2015-2019. Hetemajl jagus eestlase kohta ainult kiidusõnu.

Kui Hetemaj siirdus Seinäjokisse, oli Aksalu seal ligi kaks aastat mänginud. Tänaseks on Aksalu klubi legend, kes mängis SJK särgis rekordilised 221 matši ja aitas klubi 2015. aastal Soome meistriks. "Kui liitusin Seinäjokiga, siis Mihkel aitas mind väga palju. Mul on temast ainult head mälestused. Ta on endiselt suurepärane väravavaht ja suur mängija, üks SJK legendidest ja võib-olla esimene suur mängija, kes tuli SJK-sse. Ta tegi Seinäjokis ajalugu ja teda mäletatakse siin heade sõnadega. Ta on väga hea inimene ja tunnen ka tema abikaasat - väga intelligentne perekond."

Hetemaj märkis, et nad ootavad matši Floraga väga, sest Seinäjoki mängib Euroopas viieaastase pausi järel. Eesmärk on järgmisesse ringi jõuda. "Kogu meeskond on väga põnevil. Alati on tore mängida liigamänge, aga euromängud on erilised - mängijad, treenerid ja kogu klubi on neid oodanud, sest me ei ole pikka aega Euroopasse jõudnud. See on meie jaoks suur mäng. Loodame teha klubi ajalugu ja minna esimesest ringist edasi. See on meie jaoks suur õhtu, ootame seda."

34-aastane Hetemaj on üks Seinäjoki kogenumaid mängijaid, aga meeskonnas on ka palju noori pallureid. Kui palju on ta euromängudest noorematega rääkinud ja neile õpetussõnu jaganud? "Ma arvan, et neil kõigil on kogemusi noortekoondistes. Peab meeles pidama, et tänapäeval on noored palju enesekindlamad. Mina ei pea neile midagi ütlema, sest nad juba teavad, kuidas selliseid mänge mängida. Mõned neist on juba välismaal mänginud," sõnas kapten.

REKLAAM

SEOTUD PILDID
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK